امن و مطمئن بودن : بصورت کاملا ناشناس میتونی سوالات و مشکلات خودت رو مطرح کنی و مشاوره بگیری.

دسترسی آسان  : بدون مراجعه حضوری و تنها با یک موبایل از خدمات مشاوره بهره مند شو

اگه به دلیل مشغله شغلی ، خانوادگی و فرزند کوچک، راه دور، ویروس کرونا یا مشکلات جسمانی  و…  نمیتونی به مرکز مشاوره بری

یا حتی اگه ساکن خارج از کشور هستی برای ارتباط با روانشناسان ایرانی که از فرهنگ یکسانی با شما برخوردارن میتونی بصورت آنلاین مشاوره بگیری.

درمان اثر بخش  : در مشاوره غیر حضوری هم به صورت کامل، استانداردهای مرتبط با شیوه های درمانی و روانشناختی رعایت میشه و درمانگر برای درمانی اثربخش و مناسب فرد، در ارتباط با مسئله تلاش میکنه.

سریع و در زمان مناسب : گاهی اوقات ممکنه با شرایط بحرانی رو به رو بشین و توانایی و قدرت کافی برای حل اون رو نداشته باشین، مثل زمانی که با همسرتون دچار مشکل میشین و نمیدونین چه عکس العملی باید نشون بدین.

یا زمانی که نوجون شما با همسالان نا مناسب در ارتباطه و بیشمار مسائل دیگه که نیازمند راهنمایی سریع، مشاوره آنلاین آنکام بهترین انتخاب خواهد بود.

هزینه کمتر : جلسات مشاوره آنلاین نسبت به جلسات حضوری هزینه بسیار کمتری دارن و از این جهت برای افرادی مناسبه که میخوان هزینه کمتری رو متحمل بشن.

مشاوره با پزشکان متعهد و تایید شده : پزشکان آنکام تا دریافت کامل پاسخ و برطرف شدن مشکل شما رو همراهی میکنن

مشاوره آنلاین بخاطر نوع ارتباط، احساس راحتی بیشتری رو بوجود میاره و شما میتونین در محیط امن خودتون مثل خانه یا محل کار به دلیل احساس راحتی بیشتری که دارین مسائل و مشکلاتتون رو به آسونی بیان کنین .

علاوه براین حتی افراد خجالتی میتونن بیشترین ارتباط رو با مشاورشون برقرار کنن که همگی این مسائل، سرعت روند حل مسئله یا درمان رو بیشتر میکنه.