لومیون یکی از سریع ترین و راحت ترین نرم افزارهای طراحی برای رندر گرفتن فایل های سه بعدیه، سیاست این شرکت بالا بردن سرعت نرم افزار و کیفیت رندر گیری نسبت به دیگر نرم افزار های معماریه.
نرم افزار لومیون هم در مبحث انیمیشن سازی معماری و هم در رندرگیری کاربردیه و با آبجکت های فوق العاده ای که داره کار رو در طراحی آسون میکنه و برای مواقع اضطراری بسیار کاربردی عمل میکنه.
نرم افزار لومیون برای انجام رندر گیری با سرعت بالا عالیه، شما میتونید تو چند ثانیه مدل های 3D رو تجسم کرده و با ایجاد یک محیط پانورامای 360 درجه جذاب در فضای واقعی یا فضای هنری-فانتزی رندر خودتون رو بگیرید.
با نرم افزار لومیون میتونید محیط های 360 درجه رو کاملا تجربه و حس کنین. ارتفاع یک ساختمان رو بهتر درک کنید یا اتاق های مختلف رو در رندر تست های خود تعبیه کنین تا حس دقیقی از فضا رو به شما القا کنه.
شاید بهترین ویژگی این نرم افزار پشتیبانی از فرمت های متنوع 3D باشه. این برنامه با ارائه رندرهای برجسته بینی این قابلیت رو ایجاد میکنه که با عینک های مخصوص VR تصاویر رو به صورت 360 درجه میدانی تجربه کنین.
لومیون به واسطه بانک متریال و آبجکت های آماده خودش، سنگینی معمول نرم افزارها رو نداره.
به راحتی می توانید مدل اتوکد، مکس، رویت، راینو، اسکچ آپ و … خودتون رو به برنامه لومیون وارد کنین و محیط رو با مناظر، دیدگاه ها و آبجکت های متنوع دکور کنین.
شما میتونید اثرات برخورد با محیط سه بعدی خود از جمله نور و رنگ رو در بالاترین کیفیت ممکن بدست بیارین.
زمانی هم که قصد دارید انیمیشن بسازید ولی تایم کافی برای ساختن اون در نرم افزار 3DMAX یا AUTOCAD یا MAYA ندارید نرم افزار لومیون در کمترین زمان این کار رو میتونه انجام بده.
داشتن یک محیط باز با آبجکت های فراوان که دارای موشن هستن و موجب افزایش سرعت کار در طراحی و انیمیشن سازی میشه.
داشتن متریال فراوان و سهولت کار در متریال سازی
محیط بسیار ساده و جذاب با امکان یادگیری سریع
سرعت فوق العاده در انجام پروژه
تمام اقلیم هارو با تمام شرایط آب و هوایی رو داره از برف تا آفتاب سوزان، حتی مسیر طلوع یا غروب خورشید، انواع ابرها یا مه و آتش و …. همه اینها از ویژگی های فوق العاده این نرم افزار هستن.
با یادگیری لومیون میتونین با سرعت بالایی هرکاری رو انجام بدین.