سوال اول اینه که چطوری شروع کنم؟

هنرهای دیجیتال خیلی گسترده است و برای اینکه ببینید دقیقا به چه چیزی علاقمند هستین، میتونین به سایت های تخصصی که صرفا بر روی یک حرفه تخصص دارن برید و ببینید به کدوم یک از هنرهای دیجیتال علاقمند هستین.
سایت هایی حرفه ای هنر مثل
www.artstation.com
www.behance.net
www.dribbble.com
بعد از دیدن این سایت ها و بعد از اینکه متوجه شدید به کدوم فیلد بیشترجذب میشید و اونو دوست دارید، باید یکسری آموزش هارو سپری کنین.

نکته مهم در قسمت آموزش!

یک مسئله ای که درقسمت کارکردن باید بهش توجه کنین اینه که همه ی افراد موفق این حرفه ها همگی شروع کارشون همراه بوده با کپی کردن از حرفه ای تر های خودشون، بدون هیچ ابایی …. و یادتون نره که حتما یک کالکشن از کارهاتون درست کنین، حتی از همون ابتدا که شاید بنظر خودتون اون کار خوب نباشه، جدا ازاینکه رزومه درست میکنین برای خودتون اینکار میتونه روند پیشرفت شما رو نشون بده

بیس هنرهای دیجیتال چیه؟

و اینو بدونین که بیس همه این حرفه ها طراحی هستش و در هیچ مرحله ای نمیتونین نادیده بگیرینش، حتی اگر بگین شاخه ای که من دوست دارم نیازی به طراحی نداره!! اما بالاخره یهو میبینی که وسط کار دقیقا نیاز به این داری که طراحی بلد باشی.

چرا سلف استادی (Selfstudy) فایده ای نداره؟

Selfstudy خیلی خوبه اما وقتی نمیدونی از کجا باید شروع کنی و مهارت پایه ای و اصطلاحا بیس رو نداری حتما باید آموزش دید و اینکه بگی خودم یاد میگیرم یا ویدیو آموزشی رایگان همه جا هست اونارو میبینم فایده ای نداره و باعث میشه بدتر گمراه بشی، چون هیچ کسی نکات اصلی و آموزش اصولی و راه درست رو رایگان در اختیار شما نمیذاره
و اون ویدیوها صرفا برای افرادی خوبه که کلیت اون حرفه رو بلد هستن و فقط تریک یا ترفند جدید رو با اون ویدیو ها یاد میگیرن و ازش استفاده میکنن.