جذابیت بازی های زبان انگلیسی باعث شده تا یک متد آموزشی عالی برای زبان آموزان باشه، در واقع شما ترجیح میدین تا به جای سپری کردن اوقات فراغتتون با فعالیت های بیهوده و حتی مطالعه کتاب های تکراری، با بازی کردن به یادگیری زبان انگلیسی سرعت ببخشین.

محیط جذاب و هدفمند بودن بازی های زبان انگلیسی به شما این انگیزه رو میده تا بازی رو بارها تکرار کنین و در نهایت باعث میشه تا دایره واژگان، آواشناسی، گرامر و اصطلاحات کاربردی زبان رو به سادگی یاد بگیرین.

در ادامه چند بازی معروف رو برای یادگیری زبان بهتون معرفی میکنیم:

 

Weather and Seasons Matching (بازی مطابقت کلمات با آب و هوا) :

معانی مختلف رو برای فصل های مختلف سال پیدا کنین و هر کدوم رو در جدول مقابل خودش قرار بدین، از این طریق به درک بیشتر مطالب و شناسایی هر یک از فصل ها با توجه به تعاریف اونها دست پیدا می کنین.

 

English Irregular Verbs Game  (بازی افعال گذشته نامنظم ) :

شما باید در ظرف مدت معین فعل گذشته نامنظمِ مربوط به کلمه درخواست شده رو با استفاده از واژه هایی که در نظر گرفته شده تعیین کنین.

 

Countries and Capitals (بازی کشورها و پایتخت ها) :

در این بازی ضمن آشنایی با اسامی و عناوین انگلیسی کشورها و پایتخت های مختلف جهان، از یک بازی سرگرم کننده هم لذت میبرین، برای این کار کافیه تا به بسته هایی که در مراحل مختلف به شما داده میشه که به شکل مکعب هایی در نظر گرفته شده جواب صحیح بدین..

هم هوش تاریخی و جغرافیایی شما رو افزایش میده و هم به درک مطلب و آشنایی با نوع نگارش و کلمات جدید کمک میکنه.

 

English irregular verbs (بازی افعال نامنظم) :

این برنامه در واقع نوعی بازی متضاد سازی و کلمات مخالف کلمات اصلیه،این بازی شما رو در درک واژگان و شناسایی کلمات متضاد یاری میکنه.