این پست راهنمایی برای بیزینس های کوچک و مدیوم هستش “اگه کسی هستی که با یک سرمایه کم میخوای بیزینس خودتو شروع کنی پیشنهاد میکنیم این پست رو از دست ندی”

خیلی وقت ها شده یه ایده کاری به ذهنمون میاد و سریع با اطرافیان خودمون شروع میکنیم به مشورت کردن تا مثلا عواقب و نتایج کار رو بسنجیم اما یک نکته اینجاست که همیشه آسونترین روش بهترین روش نیست، چرا که بسیاری از این افراد فاقد تجربه لازم در مشورت‌های تخصصی هستن.

شما برای تصمیم‌گیری درست نیاز به داشتن اطلاعات صحیح دارین، اونم تو این اوضاع نابسامان اقتصادی که نه سرمایه برای آزمون خطا هست نه زمان

پیچیده شدن ماهیت کسب و کارها، رقابت زیاد و نکات مختلفی که باید برای جلو رفتن یک کسب و کار در نظر داشته باشیم اینقدر زیاد شده که نیاز به مشاوره کسب و کار و مشاوره اقتصادی یکی از واجبات شده.

یک مشاور اقتصادی خوب باتوجه به بررسی نیاز های شما کمک میکنه تا:

از ضرر و زیان‌های احتمالی کسب‌وکار جلوگیری کنیم،مثلاً یک مشاوره اقتصادی میتونه شما رو از پرداخت مالیات های زیاد و پرداخت جریمه نجات بده.

مشاوره اقتصادی کسب‌وکار میتونه در افزایش فروش یا انواع سرمایه‌گذاری‌ به کسب‌وکارها کمک کنه که خروجی اون میشه بازدهی بیشتر و افزایش سود

بهبود فرایندها و روشهای انجام کار در یک کسب‌وکار و…

درواقع تو بخش مشاوره شما میتونین با کمک آنکام در زمینه های شروع بیزینس ، تصحیح ایده ، مارکت ریسرچ ، مارکتینگ ، تبلیغات ، فروش و خدمات مشتریان مناسب ترین راه رو پیدا کنین.

ما تلاش کرده‌ایم تا در هر حوزه، شما رو به بهترینهای اون حوزه وصل کنیم، آنکام سعی داره تا با معرفی افراد متخصص در حوزه بیزینس و اقتصاد به شما کمک کنه تا با بهره گیری از علم روز دنیا و انطباق اون با بازار ایران شما بتونین با توجه به تسهیلات و امکانات خودتون بهترین تصمیم رو گرفته و از بودجه ای که دارین به بهترین شکل استفاده کنین.